Понеделник,
  20 Май 2019 година
Български  English Вход

      СБУ - АКЦЕНТИ

  Трудовоправни
  Социално-икономически
  Професионално и
      творческо развитие
      на учителя
  Отдих

       НОРМАТИВНИ
        ДОКУМЕНТИ


  КТД
     На отраслово ниво
     На общинско ниво
     На ниво уч. заведение
  ВПРЗ
  Конституция
  Кодекси
  Закони
  Наредби
  Правилници
  Постановления
  Решения, Заповеди
  Проекти на документи
СЪБИТИЯ : Конкурси

Наградените участници в конкурсите, организирани от
Орденa на Рицарите тамплиери - Велик Приорат България, 2015 - 2016


Национален ученически литературен конкурс “Рицарска постъпка

Раздел „Проза“

1.Едуард Емилов Енчев (10 клас) - ГЧЕ „Екзарх Йосиф I“, Ловеч - Едногодишна стипендия и материална награда

2. Габриела Димитрова Дамянова (9 клас) - ФЕГ „Антоан дьо Сент-Екзюпери“, Пловдив - Материална награда

3. Величка Петрова Зердашка (9 клас) - ПГ по хранителни технологии и техника, Пловдив - Материална награда

Раздел „Поезия“

1. Любов Цветанова Влашева (11 „З“ клас) - ЕГ „Иван Вазов“, Пловдив - Едногодишна стипендия и материална награда

2. Величка Петрова Зердашка (9 клас) - ПГ по хранителни технологии и техника, Пловдив - Материална награда

3. Ванина Любомирова Кузова (10 „Д“ клас) - Общински детски комплекс - Литературен клуб „Касталия“, Варна - Материална награда

Класирани участници във II-ия Национален конкурс

за детска рисунка „Рицарят в мен“:

Победители

Виктория Пламенова Панова - 51. СОУ “ Елисавета Багряна“

Клуб „Обичам да рисувам“ - ОУ СВ. Климент Охридски, с. Кичево

Кристина Борисова Ценова - 73. СОУ "Владислав Граматик", София

Победителите получават едногодишна стипендия и материални награди

Отличници

Айшен Юсеин - СОУ "Найден Геров", Варна

Анджела Атанасова Тенева - 51. СОУ "Елисавета Багряна", София

Андреа Ангелова Николова - 14. СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София

Анна-Мария Петрова Кичева - 51. СОУ "Елисавета Багряна", София

Богомила Павлова - НУИ "Добри Христов", Варна

Борис Спасов - ОУ "Ран Босилек", Габрово

Виктория Елинова Спасова - 16. ОУ "Райко Жинзифов", София

Дионисий Светославов Марков - Обединен детски комплекс, Силистра

Ивана Асенова Джерманска - НПГПФ, София

Мартина Недева - 68.СОУ "Акад. Никола Обрешков", София

Никол Джиджева - ОУ "Васил Петлешков", Пловдив

Преслав Нанков Нанков - Обединен детски комплекс, Силистра

Радина Михалева - ОУ "Капитан Петко войвода", кв. Галата, Варна

Теодора Станкова - 46.ОУ "Константин Фотинов, София

Филип Пламенов Загорски - 51. СОУ "Елисавета Багряна", София

Христина Божидарова Стоянова - СОУ "Сава Доброплодни", Шумен

Христина Николаева Аврамова - 3. ОУ "Гоце Делчев", Петрич

Отличниците получават материални награди

Тържествената церемония по награждаването на победителите и отличниците в двата национални конкурса се проведе на 1.06.2016 г. от 13.00 ч. в Национален дворец на децата - София


Виж прикачения файл!


____________________________________________________________________________________________________________________________________[_ВЪРНИ_СЕ_ОБРАТНО_]____

КОНКУРС

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА
МЕЖДУНАРОДНА

УЧИТЕЛСКА
СПАРТАКИАДА
СОЦИАЛНО-
ОБРАЗОВАТЕЛНИ
ПОЛИТИКИ НА СБУ
ПОСТОЯННА АКАДЕМИЯ
ЗА НАУКИ И ИНОВАЦИИ
В ОБРАЗОВАНИЕТО
Съдържание - Синдикат на българските учители, 2014 ©                      Web Design & Programming by AlineA Ltd., 1997-2019 ©