Сряда,
  27 Март 2019 година
Български  English Вход

      СБУ - АКЦЕНТИ

  Трудовоправни
  Социално-икономически
  Професионално и
      творческо развитие
      на учителя
  Отдих

       НОРМАТИВНИ
        ДОКУМЕНТИ


  КТД
     На отраслово ниво
     На общинско ниво
     На ниво уч. заведение
  ВПРЗ
  Конституция
  Кодекси
  Закони
  Наредби
  Правилници
  Постановления
  Решения, Заповеди
  Проекти на документи
СЪБИТИЯ : Конкурси

Международен ученически конкурс „Заедно в XXI век“ 2018 г. - НАГРАДЕНИ


Международен ученически конкурс „Заедно в XXI век“

2018 г.

Награждаване на 26.06.2018 г. /вторник/ в 11,00 часа в Руския културно-информационен център,

София, ул. „Шипка“ № 34, Голяма зала

Наградени ученици

Раздел „Реферати“

Възрастова група 1 – 4 клас

Отличени ученици:

-Денислав Стефанов – 3 клас, 39 СУ „ Петър Динеков“, гр. София,

- Виктор Панайотов – 1 клас, СУ „Николай Катранов“, гр. Свищов,

- Карина Златанова – 1 клас, СУ „Николай Катранов“, гр. Свищов

Раздел „Реферати“

Възрастова група 5 – 8 клас

Първо място - Аглая Тодорова - 6 клас, ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Кърджали

Второ място - Цветан Василев – 8 клас, СУ „Христо Проданов“, гр. Карлово

Трето място

- Мариела Петрова – 5 клас, СУ „Николай Катранов“ гр. Свищов

-Мельников Владислав Витальевич – 8 клас, МБОУ Павловская СОШ с УИОП, гр. Павловск, Воронежска област, Руска Федерация

-Яница Кънева – 6 клас, Шесто ОУ „Граф Н.П. Игнатиев“, гр. София

-Йосиф Илиев –5 клас, Шесто ОУ „Иван Вазов“, гр. Габрово

Раздел „Реферати“

Възрастова група 9-12 клас

Първо място - Ростислав Румянов – 11 кл. СУ „Сава Доброплодни, гр. Шумен

Второ място - Христо Костов – 11 кл. НУПИ „Проф. Венко Колев“, гр. Троян

Трето място:

- Николай Щилянов – 11 клас, ФСГ „Атанас Буров“ гр. Хасково

-Богатырчук Александра – 15 години, МОУ „Кицканская СОШ № 2“, с. Кицканы, Слободзейски район, Приднестровие, Република Молдова

-Миронова Екатерина Анатольевна - 10 клас, МОУ „РСОШ № 5“, г. Дубоссары, Приднестровие, Република Молдова

-Симона Лазаркова – 9 клас, СУ „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Дупница

-Яни Янев – 10 клас, ППМГ „Добри Чинтулов“, гр. Сливен

Поощрителна награда:

-Живеслава Делидобрева – 9 клас, СУ „Димчо Дебелянов“, гр. Варна

-Иванела Ивановска – 12 клас, СУ „Георги Бенковски“, гр. Тетевен

Раздел „Мултимедийна презентация“

Възрастова група 1 – 4 клас

Отличени ученици:

-Ейми Плачкова – 3 клас, ОУ „Максим Горки“, гр. Левски

-Йоан Якимов - 1 клас, ОУ „Бачо Киро“, гр. Бяла черква

-Емил Георгиев – 4 клас, Школа по изкуствата „Арти“, НУ „Христо Ботев“, с. Соколово, общ. Карнобат

-Валентин Железов – 2 клас, ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Карнобат

-Завур Егор – 4клас, МОУ СОШ № 5“, гр. Дубоссары, Приднестровие, Република Молдова

-Цветослав Драганов – 3 клас, ОУ „Лазар Станев“, Плевен

-Елица Симеонова - 3 клас, ОУ „Лазар Станев“, Плевен

Раздел „Мултимедийна презентация“

Възрастова група 5 – 8 клас

Първо място - Дамян Лазаров – 7 клас, СУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан

Второ място:

- Георги Раев – 8 кл. СУ „Никола Велчев“ гр. Самоков

-Завацкий Никита Александрович – 8 клас, МОУ Новохоперская СОШ № 91“, Новохоперски район, р.п. Новохоперский, Воронежска област, Руска Федерация

Трето място:

- Борис Цеков – 5 клас, СУ „Христо Ботев“, гр. Враца

-Козлова Ксения Григорьевна - 8 клас, МКОУ „Щученская СОШ“, село Щучье, Лисинский район, Воронежска област, Руска Федерация

- Константин Кръстев - 6 клас, 125 СУ „Боян Пенев“, гр.София

-Деница Генчева - 6 клас, Второ ОУ „Петко Рачов Славейков“ , гр. Стара Загора

-Любомир Билев – 7 клас, ОУ „Христо Ботев“, гр. Етрополе

-Самоний Владислава - 8 клас, МОУ „ТГ – МГ“, гр. Тираспол, Приднестровие, Република Молдова

Поощрителна награда:

-Цветомир Илиев – 5 клас, СУ „Николай Катранов“, гр. Свищов

-Силвия Попова – 7 клас, 125 СУ „Боян Пенев“, гр. София

-Снежана Костадинова – 6 клас, Трето ОУ „Братя Миладинови“, гр. Гоце Делчев

-Деян Добрев – 6 клас, ОУ „Св. Иван Рилски“, гр. Перник

Раздел „Мултимедийна презентация“

Възрастова група 9 – 12 клас

Първо място:

-Антонина Лозанова - 11 клас, ППМГ „Екзарх Антим I“, гр.Видин

-Деян Христов – 9 клас, СУ „Св. Климент Охридски“, ЦПЛР, гр.Троян

-Денислав Маринов – 10 клас, СУ „Йордан Йовков“, гр.Тутракан

-Аленьков Михаил Васильевич – 15 години, МБУДО Център за развитие на детско-юношеско творчество, г. Воронеж, Руска Федерация

Второ място:

-Стойчо Янев – 15 години, ПГ по строителство „Христо Смирненсски“ гр. Кърджали

-Чеботарева Ирина Владимировна– 17 години, МБОУ СОШ № 51 – г. Воронеж, Руска Федерация

Трето място:

- Борис Батанов – 11 клас, МГ „Баба Тонка“, гр.Русе

-Николай Фучалски - 9 клас, ПГМЕТ, Общоградско общежитие, гр. Плевен

- Ерай Сали – 10 клас, ПГМЕЕ, гр. Бургас

-Томислав Радев – 10 клас, СУ „Николай Катранов“, гр. Свищов

Поощрителна награда:

-Ангел Месарабов – 12 клас, СУЕЕ „Св. Константин – Кирил Философ“, гр. Русе

-Виктория Вълкова – 11 клас. ДФСГ „Интелект“, ОСО, гр. Плевен

-Малина Радославова – 9 клас, ПГСС „Никола Пушкаров“, гр. Попово

-Румяна Иванова – 11 клас, ПГТ „Д-р Васил Берон“, гр. Велико Търново

-Мирела Узунова – 11 клас, ПГИ „Карл Маркс“, гр. Смолян

Раздел „Поезия“

Възрастова група 1 – 4 клас

Отличени ученици:

-Магдалена Стефанова – 1 клас, II ОУ „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Раденево

-Кристина Борыкина – 10 години, Воронежска област, Руска Федерация

-Александър Иванов – 3 клас, ОУ „Антон Страшимиров“, гр. Бургас

-Димитър Тумбалов – 2 клас, ОУ „Алеко Константинов“, гр. Димитровград

-София Димитрова – 4 клас, II ОУ „Иван Вазов“, гр. Провадия

Раздел „Поезия“

Възрастова група 5 – 8 клас

Първо място – Йоана Симеонова – 6 клас, СУ „Георги Бенковски“, гр. Тетевен

Второ място:

-Сергей Ерещенко – 14 години, МБОУ „Митрофановская СОШ“, село Митрофановка, Кантемировский район, Воронежка област, Руска Федерация

- Мария Тончева – 8 клас, 15 години, ПГИИ „Джон Атанасов“, гр. Търговище

Трето място:

-Фикри Фикретов – 12 години, Литературен клуб „Пегас(чета)“, ОДК, гр. Стражица

-Деница Кавалджиева – 5 клас, ОУ „Христо Ботев“, с. Аврен, общ. Аврен, обл. Варна

-Силвия Попова – 7 клас, 125 СУ „Боян Пенев“, гр. София

Поощрителна награда:

-Виктория Недялкова – 6 клас, СУ „М. Райкович“, гр. Дряново

-Писаренко Анна – 8 клас, МОУ РМСОШ № 9, Приднестровие, Република Молдова

-Фрока Олеся - 8 клас, МОУ „Рыбницкая русская средная школа № 6“ с лицейскими классами, Приднестровие, Република Молдова

Раздел „Поезия“

Възрастова група 9 – 12 клас

Първо място – Тимофеевна Валерия Александровна – 16 години, МКОУ Таловская СОШ, Воронежка област, Руска Федерация

Второ място – Диан Генов – 11 клас, 17 години, ПГЧЕ „Васил Левски“, гр. Бургас

Трето място – Барие Демирова – 16 години, СУ „Крум Попов“, гр. Левски

Поощрителна награда:

-Федоровна Ксения Андреевна – 17 години, МОУ Таловская СОШ, р.п. Талоая, Воронежка област, Руска Федерация

Раздел „Проза“

Възрастова група 1 – 4 клас

Отличени ученици:

-Велин Ангелов – 3 клас, 39 СУ „Петър Динеков“, гр. София

-Никола Атанасов – 7 години, СУ „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Хасково

-Ракова София Рахова – 8 години, МБОУ „Среднеикороцкая СОШ“, село Средний Икорец, Лисинский район, Воронежкая область, Руска Федерация

Раздел „Проза“

Възрастова група 5 – 8 клас

Първо място – Ивена Петрова – 6 клас, ОУ „Христо Никифоров“, гр. Ловеч

Второ място – Стефан Стамов – 12 год., Литературен клуб „Пегас (чета)“, ОДК, гр. Стражица

Трето място:

-Натали Николова – 5 клас, СУ „Николай Катранов“, гр. Свищов

-Брыжатый Никита – 6 клас, 12 години, МОУ СОРМШ № 7, г. Дубоссары, Приднестровие, Република Молдова

-Захари Тодоров – 8 клас, Второ СУ „Проф. Никола Маринов“, Търговище

Поощрителна награда:

-Александра Иванова – 12 години, ОУ „Христо Ботев“, гр. Етрополе

-Баркарь Людмила – 14 години, МОУ „Кицканская СОШ № 2“, с. Кицканы, Слободзейского района, Приднестровье, Молдова

-Ильницкая Виктория – 8 клас, Рыбницкая русскя гимназия № 1, Приднестровие, Република Молдова

-Владимир Милков – 6 клас, II ОУ „Иван Вазов“, гр. Провадия

-Марина Петрова - СУ „Николай Катранов“, гр. Свищов

Раздел „Проза“

Възрастова група 9 – 12 клас

Първо място – Александра Заимова – 11 клас, СУ „Петко Рачов Славейков“, гр. Кърджали

Второ място:

-Ваня Димитрова – 9 клас, ЕГ „Проф. Д-р Асен Златаров“, гр. Хасково

-Волкова Александра Евгеньевна – 16 години, МБОУ „Среднеикорецкая СОШ“, с. Средний Икорец, санаторий им. Цюрупы, Лисинский район, Воронежка област, Руска Федерация

Трето място:

-Джансел Мюмюн – 17 години, СУ „Христо Смирненски“, с. Черноочене, общ. Черноочене, обл. Кърджали

-Иванела Ивановска – 12 клас, СУ „Георги Бенковски“, гр. Тетевен

-Болгарев Николай – 10 клас, МОУ Парканская СОШ № 1, Приднестровие, Република Молдова

Поощрителна награда:

-Станислава Стефанова – 11 клас, ПГ „Пейо Яворов“, гр. Петрич

-Петър Райнов – 17 години, СУ „П. К. Яворов“, гр. Стралджа

-Павела Петрова – 10 клас, ПГСАГ „Ангел Попов“, гр. Велико Търново

-Никол Хачапуридзе – 15 год., ХГ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Пловдив

-Вербанов Даниил – 10 клас, МОУ „Парканская СОШ № 1“, село Паркани, Приднестровие, Република Молдова

Отличени за творби на руски език

-Наталия Петкова – 17 год., СУЕЕ „Св. Константин-Кирил Философ“, гр. Русе

-Божидара Първанова – 5 СУ „Христо Ботев“, гр. Враца

-Марин Галчев – 10 клас, ПГИТМТ, гр. Панагюрище

-Антоанета Димитрова – СУ „Петко Рачов Славейков“, гр. Кърджали

Раздел „Рисунки“

Възрастова група 1 – 4 клас

Отличени ученици:

-Петя Димитрова – 7 години, 1 клас, Общински детски център за култура и изкуство, гр. Русе

-Анабела Иванова – 10 години, СУ „Цанко Церковски“, гр. Полски Тръмбеш

-Козлова Земфира и Козлова Валерия – 9 години, 3 клас, „Ближнехуторская СОШ“, с. Ближний Хутор, Приднестровие, Република Молдова

Поощрителна награда:

-Ана-Мария Богоева – 2 клас, Школа „Арт Попово“, гр. Попово

-Виктор Минков – 9 години, ШИПИ, ЦПЛР „Малкият принц“, гр. Тервел

-Кожухарь Алина – 8 години, 1 клас, МОУ „Кицканская СОШ № 2“, Приднестровие, Република Молдова

-Кравченко Мирослава – 1 клас, МОУ „Ближнехуторская СОШ“, с. Ближний Хутор, Приднестровие, Република Молдова

-Осадчая Сафина – 10 години, 1 клас, МОУ ДО „ДШИ“, г. Днестровск, Приднестровие, Република Молдова

Раздел „Рисунки“

Възрастова група 5 – 8 клас

Първо място – Танина Костова – 7 клас, ШИИ „Живопис“, ОДК „Св. Иван Рилски“, гр. Казанлък

Второ място – Слободян Юлия – 14 години, МОУ ДО „ДШИ“, г. Днестровск, Приднестровие, Република Молдова

Трето място – Колодяжная Юлия Алексеевна – 14 години, МКОУ Павловская СОШ № 3,г. Павловск, Павловский район, Воронежка област, Руска Федерация

Поощрителна награда:

-Николай Найденов – 13 години, ОУ „20 април“, гр. Панагюрище

-Йоанна Русева – 14 години, 7 клас, ОУ „Христо Ботев“, гр. Варна

-Гонца Артур – 14 години, ГОУ „Попенско училище – интернат за деца сираци и деца без родителско попечителство“, село Попенки, Приднестровие, Република Молдова

Раздел „Рисунки“

Възрастова група 9 – 12 клас

Първо място - Куркубет Екатерина – 16 години, Образцов колектив ИЗО „Композиция“, Дворец за детско-юношеско творчество, г. Дубоссары, Приднестровие, Република Молдова

Второ място – Мелиса Реджеб Иса – 17 години, СУ „Христо Смирненски“, с. Черноочене, общ. Черноочене, обл. Кърджали

Трето място – Анастасия Волкова – 18 години, НГПИ „Св. Лука“, гр. София

Поощрителна награда:

-Ралица Витанова – 16 години, МГ „Баба Тонка“, гр. Русе

-Георги Граждански – 19 години, СУ „Алеко Константинов“, гр. Луковит

-Романовская Ольга – 17 години, 11 клас, МОУ „РТЛ-к“, г. Рыбница, Приднестровие, Република Молдова

-Леу Арина – 16 години, МОУ „Бендерская гимназия № 1“, г. Бендеры, Приднестровие, Република Молдова

Списък на учители, членове на СБУ – ръководители на ученически разработки в конкурса „Заедно в 21. век“, 2018 г.

1.Павлина Иванова Марковска – Професионална гимназия по икономика „Карл Марс“, гр. Смолян

2.Добромира Станева – ОУ „Паисий Хилендарски“, гр. Раднево, обл. Стара Загора

3.Петранка Генова – ОУ „Антон Страшимиров“, гр. Бургас

4.Калина Тодорова Кюранова – ПГСС „Никола Пушкаров“, гр. Попово

5.Валери Славов – ПМГ „Иван Вазов“, гр. Димитровград

6.Илия Сотиров – ХГ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Пловдив

7.Силвана Оцетова – СУ „Никола Велчев“, гр. Самоков“

8.Рени Тодорова – МГ „Гео Милев“, гр. Плевен

9.Катерина Милева – 1. ОУ „Христо Ботев“, гр. Търговище

10.Пенка Иванова – ПМГ „Христо Ботев“, гр. Перник

11.Мария Рашкова Николова – старши възпитател в Общоградско средношколско общежитие, гр. Плевен

12.Здравка Трайкова – Профилирана гимназия „Пейо Яворов“, гр. Петрич

13.Палма Николаева – 125. СУ „Проф. Боян Пенев“, гр. София

14.Дора Давидова – СУ „Крим Попов“, гр. Левски

15.Пенка Иванова – ОУ „Св. Иван Рилски“, гр. Перник

16.Димитър Димов – СУ „П. Р. Славейков“, гр. Кърджали

17.Виолета Янкова – ОДК, гр. Тервел

18.Петранка Генова – ОУ „Антон Страшимиров“, гр. Бургас

19.Галя Иванова – ОДК, гр. Казанлък

20.Невянка Личева – СУ „Вичо Грънчаров“, гр. Горна Оряховица

21.Дафинка Николова – ОУ „Георги Бенковски“, гр. Тетевен

22.Златка Димитрова – Професионална гимназия по строителство „Христо Смирненски“, гр. Кърджали

23.Диана Желязкова – ОУ „Лазар Станев“, гр. Плевен

24.Валентина Динева – ОДК, гр. Казанлък



____________________________________________________________________________________________________________________________________[_ВЪРНИ_СЕ_ОБРАТНО_]____

КОНКУРС

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА
МЕЖДУНАРОДНА

УЧИТЕЛСКА
СПАРТАКИАДА
СОЦИАЛНО-
ОБРАЗОВАТЕЛНИ
ПОЛИТИКИ НА СБУ
ПОСТОЯННА АКАДЕМИЯ
ЗА НАУКИ И ИНОВАЦИИ
В ОБРАЗОВАНИЕТО
Съдържание - Синдикат на българските учители, 2014 ©                      Web Design & Programming by AlineA Ltd., 1997-2019 ©